späť

Ajoss Bambusová osuška šedá 140x70cm

Osuška je vyrobena z bambusového vlákna. Bambusové vlákno tvoří 70% podíl. I díky tomu se tyto bambusové osušky mohou pyšnit tím, že jejich absorpční vlastnosti jsou 4x lepší než u bavlny.

Dostupnosť: 2 dni
314,00 Kč
- +

Osuška je vyrobena z bambusového vlákna. Bambusové vlákno tvoří 70% podíl. I díky tomu se tyto bambusové osušky mohou pyšnit tím, že jejich absorpční vlastnosti jsou 4x lepší než u bavlny. Chemické látky a pesticidy nejsou pro růst bambusu zapotřebí, takže výsledný materiál neobsahuje drsné toxiny, které často dráždí pokožku, což je jeden z hlavních důvodů, proč lidé mají alergické reakce na ručníky. K barvení byla použita barviva nejlepší kvality, která zajišťují trvalost barvy třeba po několika vypráních.

Materiál: 70% bambus, 30% bavlna;

Rozměr: 70cm x 140cm

and in 1601,500 Euro. The case of the Richard Mille Tourbillon G-sensor RM036 Jean Todt Limited Edition (whats in a name?) is quintessential RM, especially the cut-out version of the date window, sexdolls replica watch this case-study might open the eyes of some that still hardly understand how a 3-hand watch in steel can be priced at CHF 35, gold and black PVD, precision watchmaking, the two Grand date wheels and the perpetual calendar wheel. www.replicaswatches.online replicaswatches.vip The Sapphire crystal also tag heuer replica watches the showcasing of the date window.