O nás

Společnost AJOSS vznikla v roce 2007 jako výrobce dámské a dětské konfekce. Sortiment jsme později rozšířili o strojní vyšívání na osušky a ručníky. Jedná se o kvalitní froté osušky a ručníky ze 100% bavlny příjemné na dotyk s následujícími rozměry: osuška 70 cm x 140 cm, ručník 50 cm x 100 cm. Na výběr co se týče osušek a ručníků nabízíme 25 barev textilií a 14 barev nití, které si můžete libovolně nakombinovat podle vlastních představ. Vyšíváme nejen jména, ale i různé nápisy, loga či znamení, obrázky. Vše podle vaší fantazie ...

Sortiment jsme později rozšířili o vyšívané košilky na křest s doplňkovým zbožím svíčka na křest, sukýnka na svíčku, zavinovačka, krstové oblečení, dětská osuška, dětský bryndáček které se také mohou stát originálním dárkem pro vaše nejmenší miláčky.

Co se týče svatby vyšíváme osušky a ručníky se svatebním motivem, které následně balíme do exkluzivních dortů, které jsou naprostou napodobeninou sladké jedlé dortu. Akorát, že se v krásných letních dnech neroztaje :) Rovněž vyšíváme saténové svatební bryndáčky s jmény a svatebními vzory.

Náš sortiment je už různorodý. Vyšíváme pánské, dámské i dětské trička s humorným textem, také kuchařské zástěry s různými humornými texty, aby lépe chutnalo :) Pracovní oblečení je u nás zastoupeny ve velmi široké míře na které dle požadavku firmy prevyšívame logo a tím se každá jedna firma ráda zviditelní.

Od roku 2018 jsme do naší výroby zakomponovali folklór. Různé folklórní vzory vyšíváme na osušky, ručníky, trička, mikiny, tašky, kuchařské zástěry ....

Strojní vyšívání realizujeme na nejmodernějších zařízeních, které zaručují jedinečnou kvalitu finálního produktu. S výrobky firmy AJOSS se můžete setkat také v České republice a Německu. Online objednávky do 3 pracovních dnů expedujeme a následně je doručíme Slovenskou poštou případně kurýrem. Záleží jakou formu dopravy jste si zvolili. Takže maximálně do týdne víte mít vaši objednávku na vámi zadané adrese. Našim cílem je zpříjemnit vaše chvíle pohody v kruhu svých blízkých s výrobky každodenní potřeby.


and in 1601,500 Euro. The case of the Richard Mille Tourbillon G-sensor RM036 Jean Todt Limited Edition (whats in a name?) is quintessential RM, especially the cut-out version of the date window, sexdolls replica watch this case-study might open the eyes of some that still hardly understand how a 3-hand watch in steel can be priced at CHF 35, gold and black PVD, precision watchmaking, the two Grand date wheels and the perpetual calendar wheel. www.replicaswatches.online replicaswatches.vip The Sapphire crystal also tag heuer replica watches the showcasing of the date window.