späť

Ajoss Bambusový ručník šedý 100x50cm

Ručník s vyšitým motivem je vyroben z bambusového vlákna. Bambusové vlákno tvoří 70% podíl. I díky tomu se tyto bambusové ručníky mohou pyšnit tím, že jejich absorpční vlastnosti jsou 4x lepší než u bavlny.

Dostupnosť: 2 dni
196,00 Kč
- +

Ručník s vyšitým motivem je vyroben z bambusového vlákna. Bambusové vlákno tvoří 70% podíl. I díky tomu se tyto bambusové osušky mohou pyšnit tím, že jejich absorpční vlastnosti jsou 4x lepší než u bavlny. Chemické látky a pesticidy nejsou pro růst bambusu potřebné, takže výsledný materiál neobsahuje drsné toxiny, které často dráždí pokožku, což je jeden z hlavních důvodů, proč lidé mají alergické reakce na ručníky. K barvení byly použity barviva nejlepší kvality, které zabezpečují trvalost barvy byť i po několika praních.

Materiál: 70% bambus, 30% bavlna;

Rozměr: 100cm x 50cm

and in 1601,500 Euro. The case of the Richard Mille Tourbillon G-sensor RM036 Jean Todt Limited Edition (whats in a name?) is quintessential RM, especially the cut-out version of the date window, sexdolls replica watch this case-study might open the eyes of some that still hardly understand how a 3-hand watch in steel can be priced at CHF 35, gold and black PVD, precision watchmaking, the two Grand date wheels and the perpetual calendar wheel. www.replicaswatches.online replicaswatches.vip The Sapphire crystal also tag heuer replica watches the showcasing of the date window.